Δευτέρα, 25 Ιουνίου 2012

RESULTS / ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ 8ου Διεθνούς Τουρνουά TZOYNTO "ΙΘΑΚΗ 2012" / of the 8th INTL' JUDO Tournament "ITHAKI 2012"


RESULTS OF THE 8TH INTL' JUDO TOURNAMENT "ITHAKI 2012"
ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ του 8ου ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ TZOYNTO ΙΘΑΚΗ 2012


INTERNATIONAL DAY AGAINST DRUG ABUSE
8th INTERNATIONAL JUDO TOURNAMENT, "ITHAΚΙ 2012"
SUNDAY 24th JUNE 2012, 10:30 a.m., IVANOFIO SPORTS COMPLEX, THESSALONIKI, GREECE
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ
8ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΤΟ «ΙΘΑΚΗ 2012»
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ 2012, 10:30 π.μ., ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Name
Team


M    E   N



+ 100 kg.  CATEGORY A



1st  POURNARIOS STRATOS
ATRAPOS THESSALONIKI / GREECE
2nd CHALVATZIS MILTOS
YMCA / THESSALONIKI/GREECE
3rd  SKANDALIS EVANGELOS
ARIS IOANNINON / GREECE


+ 100 kg.  CATEGORY B



1st  POURNARIOS AGGELOS
ATRAPOS THESSALONIKI / GREECE
2nd MALLIDIS IOANNIS
ATRAPOS THESSALONIKI / GREECE


- 100 kg.  CATEGORY A



1st KALATHAS THODOROS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd TILEV SERAFIM
VIHREN SANDANSKY/ BULGARIA


-100 kg.  CATEGORY B



1st  GKINOU NIKOS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd KEHAIOV VLADIMIROS
PIGASOS DRAMAS/GREECE
3rd  GRIGORIADIS ILIAS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


- 90 kg.   CATEGORY A



1st  AGGELIDIS THEOFILOS
PONTOS THESSALONIKI/GREECE
2nd ILIOSKI MENDE
SHEISIN PRILEP/ FYROM
3rd  NEPARITZE MICHALIS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


- 90 kg.   CATEGORY B



1st NIRAS APOSTOLOS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd KECHAIOV VLADIMIROS
PIGASOS DRAMAS/GREECE
3rd GEORGANTAS GEORGIOS
HELLENIC POLICE ΕΛ.ΑΣ. THESSALONIKI/GREECE


- 81 kg.   CATEGORY A



1st  LAZAR ALEX
TOPLICANIN PROKUPLJE / SERBIA
2nd BOURDOULIS G
PONTOS THESSALONIKI/GREECE
3rd  MARGARITOPOULOS ZAFIRIS
PIGASOS DRAMAS/GREECE
3rd  KATELAS CHRISTOS
ERMIS LEPTOKARIAS/GREECE


- 81 kg.   CATEGORY B



1st   MPOUTAKIDIS PANAGIOTIS
PIGASOS DRAMAS / GREECE
2nd CHASKIS ANDREAS
ARIS IOANNINON / GREECE
3rd  KADIRIS CHRISTOS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


- 73 kg.   CATEGORY A



1st  MARATOS GERASIMOS
YMCA THESSALONIKI/GREECE
2nd TASESKI DARIO
MIOSKI SΚOPJΕ/FYROM
3rd  TELESKI VLADIMIR
SHEISHIN PRILEP/FYROM
3rd  GADAMOV IGOR
MIOKI SΚOPJΕ/FYROM


- 73 kg   CATEGORY B



1st  THEODORELIS CHARALAMPOS
PIGASOS DRAMAS / GREECE
2nd GEORGIOU SPYROS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
3rd  PROUSALIS NIKOS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
3rd  APOSTOLAKIS STEFANOS
ARIS IOANNINON/GREECE


- 66 kg.



1st VUJICIC UROS
TOPLICANIN PROKUPLJE / SERBIA
2nd GOGOV ASEN
VICHREN SANDANSKY/ BULGARIA
3rd MANEV MITE
MIOKI SΚOPJΕ/FYROM
3rd MADASASVILI ALEXANDROS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


- 60 kg.



1st   MPARMPAS ALEXANDROS
NIKIFOROS ANATOLIS/GREECE
2nd  PSOMAS GIORGOS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


W  O  M  E  N



- 70 kg.



1st   NIKOLOSKA AGGELA
SHEISHIN PRILEP/ FYROM
2nd TILEVA SILVJIA
VIHREN SANDANSKY/ BULGARIA
3rd  SKACHEVA NINA
VIHREN SANDANSKY/ BULGARIA
3rd  PETRESKA MICHAELA
SHEISHIN PRILEP/ FYROM


O P E N   WOMEN



1st POPOVSKA MAJA
MIOKI SKOPJE/FYROM
2nd LAZAROU MARIA
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
3rd PETRESKA MICHAELA
SHEISHIN PRILEP/ FYROM
3rd NICOLOSKA AGGELA
SHEISHIN PRILEP/ FYROM


J U N I O R – 25 kg.



1st  MAISTRELLIS ALEXANDROS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd DIMITRIOS DIMOU
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


J U N I O R – 40 kg.



1st  SHEROPIAN EDWARD
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd KARITSAS APOSTOLIS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


PAIDES A – 60 kg.



1st  SELLAS STAMATIS FILIPPOU
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd SELLAS STAMATIS ALEXANDROU
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


PAIDES B – 40 kg.



1st KAZANTZIDIS MARIOS
YMCA THESSALONIKI/GREECE
2nd SELLAS PANAGIOTIS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


PAIDES B – 25 kg.



1st  MARATOS CHRISTOS
YMCA THESSALONIKI/GREECE
2nd PLOUSIOS PRODROMOS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
3rd  SHEROPIAN EDWARD
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


V E T E R A N S     WOMEN



1st  HITILOVA EMILY
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd MERMIGA DESPOINA
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE


 V E T E R A N S    MEN



1st  GEORGIOU SPYROS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE
2nd MADASASVILI ALEXANDROS
IRAKLIS THESSALONIKI/GREECE





video

1 σχόλιο:

  1. Στα -100Kg Category B 2ος ήταν ο Κοκκίνης Απόστολος από τον Πήγασο Δράμας. Συγχαρητήρια για την διοργάνωση, πάντα τέτοια και εμείς τα παιδιά του Πήγασου θα συμμετέχουμε πάντα με την ενεργή παρουσία μας. Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους!

    ΑπάντησηΔιαγραφή